Başkanın Mesajı

Kurumsal

Başkanın Mesajı

Alp Erdem Elektrik İnşaat Ticaret A.Ş 1999 yılında, geçmişteki tecrübelerini kurumsal olarak devam ettirmek hedefiyle; ulusal ve uluslararası yatırımlara elektrik taahhüt, proje yönetimi ve teknik destek hizmetleri sağlamak amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. Kısa zamanda elde ettiği büyük başarılara bünyesindeki dinamizm, doğru bilgi, seçkin teknik personel ve ileri teknoloji unsurlarını bir araya getirerek ulaştırmıştır.

Dinamik ve yenilikçi yapısını, profesyonel yönetim ve ekipleri birleştiren Alp Erdem A.Ş., alanında sahip olduğu hizmet kalitesiyle önemli projelere başarıyla imza atmış ve bu başarıları artırarak sürdürme kararlılığını göstermiştir.

Şirketimiz kendisinden hizmet talep eden ulusal ve uluslararası ortaklı kurum ve kuruluşların isteklerini başarı ile yerine getiriyor olması, mevcut kalite anlayışımızın en büyük kanıtıdır. Alp Erdem A.Ş. üstlendiği tüm projeleri, kalite anlayışından taviz vermeden, hatasız olarak tamamlar ve zamanında teslim eder.

Alp Erdem  A.Ş.; üstleneceği yeni projelerde iş ortaklarının memnuniyetini sağlayacak güçtedir. Tamamladığımız projelerde kazandığımız tecrübe ve beraberinde büyüttüğümüz heyecan, şirketimizi alanında her zaman başarıya taşıyacak en önemli kriterdir.

Aziz DEMİR
Yönetim Kurulu Başkanı