Mekanik

Kurumsal

Mekanik

Mekanik

Yangın Tesisatı

Yangın dolabı tesisatı, yangın sprinkler tesisatı, dış saha yangın hidrant tesisatı, itfaiye su alma ve su verme tesisatı, FM200 gazlı söndürme tesisatı, watermist tesisatı konularının projelendirmesi, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Sıhhi ve Atık Su Tesisatı

Temiz su tesisatı, sıcak su tesisatı, arıtma ve gri su tesisatı, sifonik su tesisatı, pis su tesisatı, alt yapı tesisatı konularının projelendirmesi, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Isıtma Tesisatı ve Soğutma Tesisatı

Isıtma – Soğutma tesisatı konularının projelendirmesi, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Havalandırma Tesisatı

Havalandırma tesisatı konularının projelendirmesi, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı projelendirmesi,akreditasyon sahibi firma tarafından akredite edilmesi ve tüm onaylarının alınması, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Buhar Tesisatı

Kızgın buhar kazanı tesisatı konularının projelendirmesi, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Basınçlı Hava ve Vakum Sistemleri

Basınçlı hava kompresör ve vakum tesisatları konularının projelendirmesi, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Tıbbi Gaz ve Steril Saha Sistemleri

Tıbbı gaz medikal bakır borulama tesisatı ve medikal alanlarda bulunan steril saha sistemlerinin projelendirmesi, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.

Otomatik Kontrol ve Bina Otomasyon Sistemleri

Mekanik otomasyon tesisatı projelendirmesi,nokta listesi oluşturulması, uygulanması, teslim sonrası müşavirlik ve sorumluluk hizmetlerinin sağlanması.